Krásný nový zamilovaný pár ze seznamovacího večírku!

Ano, je to tak! Můžete to být i Vy!  Na seznamovacím večírku 45+ Singles in Prague se seznámil tento krásný pár!

Jak se seznámili?

Derek byl na večírku 3x, líbila se mu atmosféra seznamovacích večírků Singles in Prague. Seznámil se s mnoha lidmi a vrátil se na večírek znovu, aby potkal tu pravou ženu pro vztah! Blanka měla obrovské štěstí, byla na seznamovacím večírku  pro nezadané pouze 1x a hned to klaplo! Mají spolu partnerský vztah  7 měsíců. My jim přejeme jen vše nejlepší do jejich společného života!

Jsme moc rádi, že máme povolení ukázat fotku Blanky a Dereka. Nestydí se, že se seznámili na seznamce, na seznamovacím večírku. Jsou s tím absolutně v klidu a v pohodě. Často nás naši klienti žádají o diskrétnost a nechtějí být vidět. Ale tito dva zamilovaní úžasní lidé chtějí náš seznamovací projekt podpořit! Děkujeme!

Jsme šťastni, že lidé u nás mají další novou šanci. V tomto věku je hodně lidí rozvedených nebo ovdovělých, což se stalo i u těchto dvou krásných lidí. Nyní mají zase důvod k úsměvu a s někým sdílí radosti a vše, co život přináší.

Při komunikaci s tímto párem vznikla myšlenka, že by se Singles in Prague večírky mohly prezentovat jako klub pro nezadané, aby lidé získali pocit, že na večírek mohou přijít jen se pobavit a vracet se opakovaně zpět kvůli atmosféře a novým známostem. Co si o tom myslíte Vy? Zajímá nás Váš názor.

Kde se lidé v dnešní době opravdu seznamují? U nás, na večírcích Singles in Prague a také při seznamování na míru. V dnešní době se lidé už tak často na ulici neseznamují a seznamky se staly místem pro potkání vhodného protějšku.

Chcete se také seznámit? Hledáte ženu? Hledáte muže? Je Vám kolem 45 let a více? Seznamte se!  Zarezervujte si místo https://singlesinprague.cz/events/vecirek-pro-zkusene/

Zveřejněno v Blog