Seznámení na míru, Databáze, Poradenství

SEZNÁMENÍ NA MÍRU – dle Vašich požadavků – vzdělání, zájmů, potřeb, individuální výběr protějšků podle požadavků. 3 cenové balíčky dle přání a náročnosti klienta. Naše seznámování na míru je opravdu s individuálním přístupem. Zachováváme také absolutní diskrétnost a soukromí našich klientů. Nikde nejste vidět!

3 CENOVÉ BALÍČKY seznámení na míru: Basic (Základní), Standard, Luxury (Luxusní)

Ceny a podmínky spolupráce se dozvíte při osobní konzultaci. Cena první osobní konzultace kč 590,-/hod. Pokud si vyberete jeden ze seznamovacích balíčků, neplatíte první osobní konzultaci. Spolupráce se domlouvá na dobu 6 – 9 měsíců + bonus vstupy na seznamovací večírky zdarma!

Jak to funguje? Platící klient řekne své požadavky a také co sám nabízí my hledáme pro ni/něj potenciální protějšky. Platícímu klientovi se zašlou profily potenciálních partnerů a v případě zájmu se pošle profil vybranému protějšku. Pokud nám dáte svolení ukázat Vaši fotku s partnerem/partnerkou jsme moc rádi, že náš projekt podpoříte.

DATABÁZE

Chcete být v Singles in Prague databázi pro Seznámení na míru?

Jakmile budeme mít klienta/klientku – potenciální vhodný protějšek pro Vás, prioritně oslovíme Vás!

Zašlete Vašich 4-6 fotek na singles@singlesinprague.cz a budeme pokračovat :-).

Cena za vedení v databázi: jednorázový poplatek Kč 590,-, který převeďte na náš účet. Děkujeme.

Po zaplacení poplatku Vám emailem zašleme dotazník k vyplnění.

Platba předem převodem na účet  – cena 590,- Kč.
Číslo účtu: 1234212 Kód banky: 5500 Raiffeisen banka  Zpráva pro příjemce: Vaše jméno + databáze

AKTUÁLNÍ POPTÁVKA – Hledáme ženy a muže, kteří by se rádi seznámili:

  • Aktuální stav: jen 2 VOLNÁ MÍSTA PRO NOVÉ KLIENTY – Seznámení na míru – kontaktujte nás, máme cíleně menší počet klientů, věnujeme se Vám opravdu individuálně a proto je seznámení na míru tak úspěšné, někdy je spolupráce 6 až 9 měsíců. Cílem je opravdu najít Váš protějšek. Seznámení na míru – seznamka pro muže a ženy.

V případě, že je plno, dostáváte se na čekací listinu. Jakmile někdo z klientů je už ve vztahu a uvolní se místo, pracujeme s Vámi.

NOVĚ HLEDÁME: 

  1. Už je ZADANÁ! Ve vztahu s naším klientem ze seznamovacího večírku! muže, věk 50-60 let, Čech nebo cizinec žijící v Praze mluvící česky pro ženu plavovlásku 48 let, 167cm
  2. muže, věk 35-55 let, Čech nebo cizinec  mluvící anglicky, francouzsky s plánem mít rodinu pro ženu 39 let, blondýnka, 174cm
  3. muže vysokého, věk 40-54 let, Čech nebo cizinec mluvící  anglicky, německy pro ženu 43 let, výška 177cm
  4. ženu, věk 30-44let, štíhlou, reprezentativní typ, sportovní pro muže 46let, vysoký, sportovní – cizinec mluvící německy, anglicky, česky žijící v Čechách
  5. muže, věk 32-45 let, pohodového férového chlapa, který umí držet slovo, s plánem v budoucnu založit rodinu, pro Češku 34 let, 170cm

Všichni naši klienti jsou na úrovni, vzdělaní, finančně zajištění. Motivace k seznámení na míru stejná – online seznamky jsou ztráta času, nemají se kde seznámit, vysedávat po barech nebudou. Preferují seznámení se v tváří v tvář.

Zašlete prosím Vaše 4-6 fotografie (obličej, celá postava) na singles@singlesinprague.cz

Po obdržení Vašich fotografií Vám zašleme dotazník k vyplnění v českém a případně anglickém jazyce.

 

JAKÉ FOTKY  NÁM  MÁTE POSLAT?

Tato služba je profesionální a proto vše musí dobře  a na úrovni vypadat. Posílejte kvalitní fotografie, focené ve dne, NE – ve slunečních brýlích, v čepici, v šátku kolem hlavy, ne zezadu, ne sexy pózy, ne selfie – kde je vidět, jak držíte v ruce telefon, ne zahaleni do zimních oděvů.

Nechte se vyfotit  – obličej, celá postava. Chcete se líbit, ženy ideálně v šatech a podpatky, muži – košile, tričko s límečkem.

Můžeme Vám také zařídit focení s naším fotografem či fotografkou a budete mít hezké fotky za přijatelnou cenu viz Ceník.

Po obdržení Vašich fotek Vám pošleme krátký dotazník. A pak třeba dojde ke shodě, půjdete na rande a uvidíte, buď něco nebo nic, nemáte co ztratit! Profily, veškeré informace a fotky platících klientů dostanete emailem po vytvoření Vašeho profilu a v případě zájmu o seznámení s Vámi.

Pro právě poptávané osoby se nevztahuje poplatek vedení v databázi.

 

PORADENSTVÍ –  v oblasti mezilidských vztahů, seznámení se, jak na to a co se sebou (u)dělat, jak se chovat, jak se obléci, osobní růst apod. Cena je Kč 690,-/hod.

Někteří z Vás potřebují malinko pomoci se sebevědomím, někteří se více dát do gala a být šmrncovní. Někteří se potřebují dovzpamatov

at z minulého vztahu a očistit se pro nový vztah. Pomůžeme Vám! Nejste na to sami a vše zvládneme.Kontaktuje nás na singles@singlesinprague.cz

Podívejte se také na výhodné ceny profilových fotografií pro naše VIP klienty – seznámení na míru.