Seznámení na míru, Databáze, Poradenství

SEZNÁMENÍ NA MÍRU – vážné seznámení dle Vašich požadavků – vzdělání, zájmů, potřeb, individuální výběr protějšků pro Váš vztah podle požadavků. 3 cenové balíčky dle přání a náročnosti klienta. Naše seznámování na míru je opravdu s individuálním přístupem. Zachováváme také absolutní diskrétnost a soukromí našich klientů. Nikde nejste vidět!

3 CENOVÉ BALÍČKY seznámení na míru: Basic (Základní), Standard, Luxury (Luxusní)

Ceny a podmínky spolupráce se dozvíte při osobní konzultaci. Cena první osobní konzultace kč 590,- Konzultace trvá cca 1hod. Pokud si vyberete jeden ze seznamovacích balíčků, neplatíte první osobní konzultaci. Spolupráce se domlouvá na dobu 6 – 9 měsíců + bonus vstupy na seznamovací večírky zdarma!

Jak to funguje? Platící klient řekne své požadavky pro vážné seznámení a také co sám nabízí. My hledáme pro Vás potenciální protějšky pro Vaše rande. Platícímu klientovi se zasílají profily potenciálních partnerů/partnerek k osobnímu seznámení.  V případě shody se pošle profil vybranému protějšku.

Pokud nám dáte svolení ukázat Vaši fotku s Vaší novou láskou, budeme moc rádi, že náš projekt podpoříte.  Dáte šanci ostatním uvěřit, že seznámit se je opravdu možné.

DATABÁZE

Chcete být v Singles in Prague databázi pro Seznámení na míru?

Jakmile budeme mít klienta/klientku – potenciální vhodný protějšek pro Vás, prioritně oslovíme Vás!

Zašlete Vašich 4-6 fotek na singles@singlesinprague.cz a budeme pokračovat :-).

Cena za vedení v databázi: jednorázový poplatek Kč 590,-, který převeďte na náš účet. Děkujeme.

Po zaplacení poplatku Vám emailem zašleme dotazník k vyplnění.

Platba předem převodem na účet  – cena 590,- Kč.
Číslo účtu: 1234212 Kód banky: 5500 Raiffeisen banka  Zpráva pro příjemce: Vaše jméno + databáze

AKTUÁLNÍ POPTÁVKA – Hledáme ženy a muže, kteří by se rádi seznámili:

  • Aktuální stav: jen 1 VOLNÉ MÍSTO PRO NOVÉ KLIENTY – Seznámení na míru – kontaktujte nás, máme cíleně menší počet klientů, věnujeme se Vám opravdu individuálně a proto je seznámení na míru tak úspěšné, spolupráce je 6 až 9 měsíců. Cílem je opravdu najít Váš protějšek. Seznámení na míru – seznamka pro muže a ženy.

V případě, že je plno, dostáváte se na čekací listinu. Jakmile se někdo z klientů už seznámil, je ve vztahu a uvolní se místo, pracujeme s Vámi.

NOVĚ HLEDÁME protějšky k seznámení pro naše vysokoškoláky a vysokoškolačky:

  1. ženu, věk 40-55let, sportovní typ, štíhlá pro muže 59 let (vypadá na 53), sportovec, dcera 11let
  2. muže, věk 35-55 let, Čecha bezdětného či s dětmi pro vztah s 39 letou blondýnkou, bezdětná, v budoucnu by chtěla rodinu
  3. muže, věk 40-55 let, nebo cizinec pro ženu 42 letou blondýnku, bezdětnou, své vlastní děti nechce, muž může mít děti
  4. ženu, věk 30-44let, reprezentativní a milý typ, pro muže 50let,bezdětný Čechoněmec, chtěl by založit rodinu
  5. muže, věk 38-60let, pohodového sportovního muže pro sportovní ženu 49 let, bezdětná, muž může mít své děti, je fit, běhá, létá větroněm

Všichni naši klienti jsou na úrovni, vzdělaní, finančně zajištění. Motivace k seznámení na míru stejná – online seznamky jsou ztráta času, nemají se kde seznámit, vysedávat po barech nebudou. Preferují seznámení se v tváří v tvář.

Zašlete prosím Vaše 4-6 fotografie (obličej, celá postava) na singles@singlesinprague.cz

Po obdržení Vašich fotografií Vám zašleme dotazník k vyplnění v českém a případně anglickém jazyce.

 

JAKÉ FOTKY  NÁM  MÁTE POSLAT?

Tato služba je profesionální a proto vše musí dobře  a na úrovni vypadat. Posílejte kvalitní fotografie, focené ve dne, NE – ve slunečních brýlích, v čepici, v šátku kolem hlavy, ne zezadu, ne sexy pózy, ne selfie – kde je vidět, jak držíte v ruce telefon, ne zahaleni do zimních oděvů.

Nechte se vyfotit  – obličej, celá postava. Chcete se líbit, ženy ideálně v šatech a podpatky, muži – košile, tričko s límečkem.

Můžeme Vám zařídit focení s naším fotografem či fotografkou a budete mít hezké fotky za přijatelnou cenu viz Ceník.

Po obdržení Vašich fotek Vám pošleme krátký dotazník pro seznámení. A pak třeba dojde ke shodě, půjdete na rande a uvidíte, buď něco nebo nic, nemáte co ztratit! Profily, veškeré informace a fotky platících klientů dostanete emailem po vytvoření Vašeho profilu a v případě zájmu o seznámení s Vámi.

PORADENSTVÍ –  v oblasti mezilidských vztahů, seznámení se, jak na to a co se sebou (u)dělat, jak se chovat, jak se obléci, osobní růst apod. Cena je Kč 690,-/hod.

Někteří z Vás potřebují malinko pomoci se sebevědomím, někteří se více dát do gala a být šmrncovní. Někteří se potřebují dovzpamatov

at z minulého vztahu a očistit se pro nový vztah. Pomůžeme Vám! Nejste na to sami a vše zvládneme.Kontaktuje nás na singles@singlesinprague.cz

Podívejte se také na výhodné ceny profilových fotografií pro naše VIP klienty – seznámení na míru.