Seznámení na míru a poradenství

Seznámení na míru – dle Vašich požadavků – vzdělání, zájmů, potřeb, individuální výběr protějšků podle požadavků. 3 cenové balíčky dle přání a náročnosti klienta. Naše seznámování na míru je opravdu indivuduální, s individuálním přístupem. Zachováváme také absolutní diskrétnost a soukromí našich klientů.

3 cenové balíčky seznámení na míru: Basic (Základní), Exclusive (Exkluzivní), Luxury (Luxusní) – ceny a podmínky se dozvíte při osobní konzultaci kč 590,-/hod. Pokud si vyberete jeden z balíčků, neplatíte první osobní konzultaci.

Poradenství –  v oblasti mezilidských vztahů, seznámení se, jak na to a co se sebou (u)dělat, jak se chovat, jak se obléci, osobní růst apod. Cena je Kč 690,-/hod.

Někteří z Vás potřebují malinko pomoci se sebevědomím, někteří se více dát do gala a být šmrncovní. Někteří se potřebují dovzpamatov

at z minulého vztahu a očistit se pro nový vztah. Pomůžeme Vám! Nejste na to sami a vše zvládneme.Kontaktuje nás na singles@singlesinprague.cz

Podívejte se také na výhodné ceny profilových fotografií pro naše VIP klienty – seznámení na míru.

AKTUÁLNÍ POPTÁVKA – hledáme 2 ženy, 2 muže

  • slečnu, věk 25-32, do 172cm, štíhlou, reprezentativní pro úspěšného Čecha, 33 let, 175cm
  • muže, věk 38-55, pro šarmantní Francouzku – ona ví, že je opravdu objemná a je v klidu, v pohodě, ráda se směje!
  • slečnu, ženu -Češku nebo Slovenku, žijící v Praze či v oblasti Přibram, věk 25-33, do 169cm pro Čecha, věk 31 let
  • muže, věk 55- 70, pro bezvadnou ženu Češku věk 57 let

Pošlete 3 – 6 svých fotek na singles@singlesinprague.cz Pošleme Vám dotazník k vyplnění a pak pokračujeme dále. Děkujeme! Pro právě poptávané osoby se nevztahuje poplatek vedení v databázi.

Chcete být v naší databázi pro Seznámení na míru? Když budeme mít klienta/klientku – potenciální vhodný protějšek pro Vás, prioritně Vás oslovíme!

Zašlete Vašich 3-5 fotek na singles@singlesinprague.cz a budeme pokračovat :-).

Cena za vedení v databázi: jednorázový poplatek Kč 490,-, který převeďte na náš účet. Děkujeme.

Po zaplacení poplatku Vám emailem zašleme dotazník k vyplnění.