Seznámení na míru a poradenství

Seznámení na míru – dle Vašich požadavků – vzdělání, zájmů, potřeb, individuální výběr protějšků podle požadavků. 3 cenové balíčky dle přání a náročnosti klienta. Naše seznámování na míru je opravdu indivuduální, s individuálním přístupem. Zachováváme také absolutní diskrétnost a soukromí našich klientů.

3 cenové balíčky seznámení na míru: Basic (Základní), Exclusive (Exkluzivní), Luxury (Luxusní) – ceny a podmínky se dozvíte při osobní konzultaci kč 590,-/hod. Pokud si vyberete jeden z balíčků, neplatíte první osobní konzultaci.

Poradenství –  v oblasti mezilidských vztahů, seznámení se, jak na to a co se sebou (u)dělat, jak se chovat, jak se obléci, osobní růst apod. Cena je Kč 590,-/hod.

Někteří z Vás potřebují malinko pomoci se sebevědomým, někteří se více dát do gala a být šmrncovní. Někteří se potřebují dovzpamatov

at z minulého vztahu a očistit se pro nový vztah. Pomůžeme Vám! Nejste na to sami a vše zvládneme.Kontaktuje nás na singles@singlesinprague.cz

Podívejte se také na výhodné ceny profilových fotografií pro naše VIP klienty – seznámení na míru.

AKTUÁLNÍ POPTÁVKA – hledáme 1 ženu, 1 muže

Hledáme slečnu, ženu -Češku nebo Slovenku, žijící v Praze či v oblasti Přibram, věk 25-33 let, výška do 169cm pro našeho bezva klienta, Čech, věk 30 let.

Znáte ji, je to Vaše kamarádka, kolegyně, Vaše sestra? Pokud takovou ženu znáte, ať pošle 3 – 6 svých fotek na singles@singlesinprague.cz Pošleme jí dotazník k vyplnění a pak pokračujeme dále. Děkujeme!

Hledáme muže věk 55 a více pře ženu Češku 55let – milá šmrncovní dáma s jiskrou a energií

Pokud máte Vy zájem o Individuální seznámení na míru, kontaktujte nás emailem.

Pošlete nám Vašich 3-5 fotek na singles@singlesinprague.cz a budeme pokračovat :-). Děkujeme.