Seznámení na míru – vážné seznámení, Databáze

SEZNÁMENÍ NA MÍRU vážné seznámení dle Vašich požadavků – vzdělání, zájmů, potřeb, individuální výběr protějšků pro Váš vztah podle požadavků. 3 cenové balíčky dle přání a náročnosti klienta. Naše seznámování na míru je opravdu s individuálním přístupem. Zachováváme také absolutní diskrétnost a soukromí našich klientů, nikde nejste vidět. Klienti a klientky jsou úspěšní, vzdělaní lidé na úrovni, kteří jsou pozitivně otevřeni novým seznamovacím možnostem. Naše seznamka pro nezadané je VIP služba pro vyspělé lidi, kteří mají zájem o vážné seznámení a hledají lásku pro život.

3 CENOVÉ BALÍČKY seznámení na míru: Basic (Základní), Standard, Luxury (Luxusní)

Ceny a podmínky spolupráce se dozvíte při osobní konzultaci. Cena první vstupní osobní konzultace kč 590,- v hotovosti na místě jednání. Konzultace trvá cca 1hod. Pokud si vyberete jeden ze seznamovacích balíčků, neplatíte první osobní konzultaci.

Spolupráce se domlouvá na dobu 6 – 9 měsíců + bonus vstupy na seznamovací večery zdarma! Vy si vybíráte nás, my si vybíráme Vás – spolupracujeme jen s lidmi, s kterými věříme, že má smysl spolupráce naší pomoci s předvýběrem potenciálních partnerů vedoucí k pozitivnímu výsledku – nalezení spřízněné duše, Vašeho partnera/partnerky pro Vás. Úspěšnost nalezení vhodného protějšku: 80 – 85%.

Jak funguje seznamování na míru? Postup: Platící klient řekne své požadavky pro vážné seznámení a také co sám nabízí. Hledáme pro Vás potenciální protějšky pro Vaše seznámení = rande. Platícímu klientovi se zasílají profily potenciálních partnerů/partnerek k osobnímu seznámení.  V případě zájmu  o setkání – rande, zašleme  vybranému protějšku Váš profil. Když jsou sympatie vzájemné a je zájem o osobní rande, zašleme Vám vzájemné kontaktní údaje a držíme Vám palce s randěním!

Vždy máme cíleně jen 6  klientů – VIP seznámení na míru – opravdu se Vám věnujeme individuálně, jakmile se klient/ka seznámí, uvolníme místo pro dalšího zájemce.

Pokud nám dáte svolení ukázat Vaši fotku s Vaší novou láskou, budeme moc rádi, že náš projekt podpoříte.  Dáte šanci ostatním uvěřit, že seznámit se je opravdu možné!

DATABÁZE

Chcete být v Singles in Prague databázi pro Seznámení na míru?

Jakmile budeme mít klienta/klientku – potenciální vhodný protějšek pro Vás, prioritně oslovíme Vás!

Zašlete Vašich 4-6 fotek na singles@singlesinprague.cz a budeme pokračovat :-).

Cena za vedení v databázi: jednorázový poplatek Kč 590,-, který převeďte na náš účet. Děkujeme.

Po zaplacení poplatku Vám emailem zašleme dotazník k vyplnění.

Platba předem převodem na účet  – cena 590,- Kč.
Číslo účtu: 1234212 Kód banky: 5500 Raiffeisen banka  Zpráva pro příjemce: Vaše jméno + databáze

AKTUÁLNÍ POPTÁVKA – Hledáme ženy a muže, kteří by se rádi seznámili:

  • Aktuální stav: jen 1 volné místo pro dalšího klienta – MUŽE . Kontaktujte nás hned teď! V případě, že je kapacita obsazena, dostáváte se na čekací listinu. Jakmile se někdo z klientů/klientek seznámí a je ve vztahu, tzn. uvolní se místo, pracujeme s Vámi.

NOVĚ HLEDÁME:

  1. muže, věk 38-60let, pohodového sportovního muže pro sportovní ženu 49 let, celkově působí mladistvě, bezdětná, klidně uvítá děti partnera, je fit, běhá, lidsky milá, inteligentní, sportovkyně i dáma
  2. muže, věk 35-55 let, který by v budoucnu rád založil rodinu pro milou krásku 39 let, je elegantní,  uvědomuje si realitu života, má zájem o partnerství, zatím jen nepotkala toho pravého
  3. úspěšného muže, věk 38-55 let, nebo cizinec pro ženu 42 letou úspěšnou blondýnku, je milá, usměvavá, zná priority v životě, zjistili jsme, že vystudovala Harvard (nepyšnila se tím), nyní už dělá hezkou zábavnou pracovní činnost, bezdětnou, nemá pocit, že by měla zakládat rodinu, uvítá děti partnera, má zájem o hezké partnerství
  4. ženu, věk 30-44let, reprezentativní a milý typ, pro muže 50let,bezdětný, podnikatel, dnes farmář, chtěl by založit rodinu, bezdětný, ženu, která se umí pohybovat ve společnosti, ale i třeba na vesnici
  5. ženu, věk 40-55let, sportovní typ, štíhlá pro muže 59 let (vypadá na 53), sportovec, dcera 11let, hledá partnerku pro život
  6. ženu, Češku, sportovní štíhlý typ, věk 35-44 let pro 46 letého sportovce, je 181 cm vysoký

Všichni naši klienti jsou na úrovni, vzdělaní, finančně zajištění. Motivace k seznámení na míru stejná – online seznamky jsou ztráta času, nemají se kde seznámit, vysedávat po barech nebudou. Preferují seznámení se v tváří v tvář.

Zašlete prosím Vaše 4-6 fotografie (obličej, celá postava) na singles@singlesinprague.cz

Po obdržení Vašich fotografií Vám zašleme dotazník k vyplnění v českém a případně anglickém jazyce.

 

JAKÉ FOTKY  NÁM  MÁTE POSLAT?

Tato služba je profesionální a proto vše musí dobře  a na úrovni vypadat. Posílejte kvalitní fotografie, focené ve dne, NE – ve slunečních brýlích, v čepici, v šátku kolem hlavy, ne zezadu, ne sexy pózy, ne selfie – kde je vidět, jak držíte v ruce telefon, ne zahaleni do zimních oděvů.

Nechte se vyfotit  – obličej, celá postava. Chcete se líbit, ženy ideálně v šatech a podpatky, muži – košile, tričko s límečkem.

Můžeme Vám zařídit focení s naším fotografem či fotografkou a budete mít hezké fotky za přijatelnou cenu viz Ceník.

Po obdržení Vašich fotek Vám pošleme krátký dotazník pro seznámení. A pak třeba dojde ke shodě, půjdete na rande a uvidíte, buď něco nebo nic, nemáte co ztratit! Profily, veškeré informace a fotky platících klientů dostanete emailem po vytvoření Vašeho profilu a v případě zájmu o seznámení s Vámi.

PORADENSTVÍ –  v oblasti mezilidských vztahů, seznámení se, jak na to a co se sebou (u)dělat, jak se chovat, jak se obléci, osobní růst apod. Cena je Kč 690,-/hod.

Někteří z Vás potřebují malinko pomoci se sebevědomím, někteří se více dát do gala a být šmrncovní. Někteří se potřebují dovzpamatov

at z minulého vztahu a očistit se pro nový vztah. Pomůžeme Vám! Nejste na to sami a vše zvládneme.Kontaktuje nás na singles@singlesinprague.cz

Podívejte se také na výhodné ceny profilových fotografií pro naše VIP klienty – seznámení na míru.