Seznámení na míru a poradenství

Seznámení na míru – dle Vašich požadavků – vzdělání, zájmů, potřeb, individuální výběr protějšků podle požadavků. 3 cenové balíčky dle přání a náročnosti klienta. Naše seznámování na míru je opravdu s individuálním přístupem. Zachováváme také absolutní diskrétnost a soukromí našich klientů. Nikde nejste vidět.

3 cenové balíčky seznámení na míru: Basic (Základní), Exclusive (Exkluzivní), Luxury (Luxusní) – ceny a podmínky se dozvíte při osobní konzultaci kč 590,-/hod. Pokud si vyberete jeden z balíčků, neplatíte první osobní konzultaci.

 

MÁTE ZÁJEM být v Singles in Prague databázi pro Seznámení na míru?

Jakmile budeme mít klienta/klientku – potenciální vhodný protějšek pro Vás, prioritně oslovíme Vás!

Zašlete Vašich 4-6 fotek na singles@singlesinprague.cz a budeme pokračovat :-).

Cena za vedení v databázi: jednorázový poplatek Kč 490,-, který převeďte na náš účet. Děkujeme.

Po zaplacení poplatku Vám emailem zašleme dotazník k vyplnění.

Platba předem převodem na účet  – cena 490,- Kč.
Číslo účtu: 1234212 Kód banky: 5500 Raiffeisen banka

Zpráva pro příjemce: Vaše jméno + databáze

 

Poradenství –  v oblasti mezilidských vztahů, seznámení se, jak na to a co se sebou (u)dělat, jak se chovat, jak se obléci, osobní růst apod. Cena je Kč 690,-/hod.

Někteří z Vás potřebují malinko pomoci se sebevědomím, někteří se více dát do gala a být šmrncovní. Někteří se potřebují dovzpamatov

at z minulého vztahu a očistit se pro nový vztah. Pomůžeme Vám! Nejste na to sami a vše zvládneme.Kontaktuje nás na singles@singlesinprague.cz

Podívejte se také na výhodné ceny profilových fotografií pro naše VIP klienty – seznámení na míru.

AKTUÁLNÍ POPTÁVKA – Hledáme ženy a muže, kteří by se rádi seznámili:

  • muže, věk 38-55, pro šarmantní Francouzku 42 let, 168cm – mluví česky, francouzsky, anglicky, ona ví, že je opravdu objemná a je v klidu, v pohodě, ráda se směje!
  • ženu, 30-35 let  Češku nebo cizinku žijící v Praze česky mluvící – náš klient věk 35 let, 174cm, zatím bezdětný

Zašlete prosím Vaše 4-6 fotografie (obličej, celá postava) na singles@singlesinprague.cz

JAKÉ FOTKY MÁTE POSLAT?

Tato služba je profesionální a proto vše musí dobře  a na úrovni vypadat. Posílejte kvalitní fotografie, focené ve dne, NE – ve slunečních brýlích, v čepici, v šátku kolem hlavy, ne zezadu, ne sexy pózy, ne selfie – kde je vidět, jak držíte v ruce telefon, ne zahaleni do zimních oděvů.

Nechce se vyfotit – obličej, celá postava. Chcete se líbit, ženy ideálně v šatech a podpatky, muži – košile, tričko s límečkem.

Můžeme Vám také zařídit focení s naším fotografem či fotografkou a budete mít hezké fotky za přijatelnou cenu viz Ceník.

Po obdržení Vašich fotek Vám pošleme krátký dotazník. A pak třeba dojde ke shodě, půjdete na rande a uvidíte, buď něco nebo nic, nemáte co ztratit! Profily, veškeré informace a fotky platících klientů dostanete emailem po vytvoření Vašeho profilu a v případě zájmu o seznámení s Vámi.

Pro právě poptávané osoby se nevztahuje poplatek vedení v databázi.