Český rozhlas – Region, Singles in Prague v rádiu! Máte dotazy ohledně seznamování?

Nahrávku si můžete poslechnout na odkazu zde.

Singles in Prague je v rádiu!😍Český rozhlas Region, pořad Kontakt, středa 25.7., 20-21h! Živě vysílaný kontaktní pořad o seznamkách seznamování starších lidí.

V čem jsou naše seznamovací večírky jiné a zajímavé? Co mají udělat ti, kteří by se chtěli seznámit, ale třeba se stydí a neví, co je na seznamovacím večírku čeká? O co přesně jde a jak takový večírek probíhá? Jací lidé chodí na večírky? Máte už nějaké páry, o kterých víte, že se seznámily na Vašich akcích? Jaká je úspěšnost seznámení? Jde jen o partnerská seznámení, nebo se účastníci seznamovacích večírků obohatí o kamarády a kamarádky? Čím to, že Vaše akce jsou nejen v češtine, ale i v angličtině? Co byste doporučili lidem, kteří uvažují, že by přišli? Kde Vás lidé najdou? Máte nějaké zajímavé příběhy? Chcete s tímto projektem zůstat jen v Praze? Je v plánu franchiesing? Kdy jsou nejbližší akce a večírky? Co to je seznámení se na míru?

To vše se dozvíte v rozhovoru se zakladatelkou Singles in Prague! Nalaďte si Český rozhlas Region a vše se dozvíte!

Singles in Prague – rozhovor – celoplošné vysílání v Čechách. Střední Čechy 103,7FM http://www.RegionRozhlas.cz  Ptejte se, co Vás zajímá.  Vše o

Máte nezadané svobodné přátele? Chcete, aby nebyli sami? Chcete, aby se seznámili s milým protějškem? Máme pro Vás tip na dárek – poukázka na seznamovací večírky.

#CeskyRozhlas #SinglesInPrague

http://www.SinglesInPrague.cz