“Vy taky jdete na tu seznamku?” Seznamujete se díky nám bez nás!

Nedávno jsme  – my seznamka, seznamování v Praze – byli pozváni do velkého sálu kina Lucerna, abychom si s organizátorkou Ladies Movie Night Petrou Lamlovou popovídali o pražském randění. Petra už dříve věnovala dárkovou poukázku na seznamovací večírek Singles in Prague svému kamarádovi a pověděla nám co se stalo…!

Její kamarád šel na seznamovací večírek a než vešel dovnitř, tak se trochu ostýchal, protože mu připadalo, že se všichni uvnitř hezky baví a všichni se znají. Pro vysvětlenou… neznají se, zdání klame, teprve se poznávají a seznamují.  Věc se má takto – lidé, kteří se rozhodnou k nám přijít, tak jsou v pohodě, přátelští a když už se opravdu odváží přijít se seznamovat, tak se mile s každým baví a proto to takto vypadalo, což je v pořádku:-).

Tento pán chvíli přešlapoval před vchodem na seznamovací večírek a najednou se stalo něco úžasného! 🙂 Přišla k němu slečna a ptá se: “Vy jdete taky na tu seznamku?”

Tito dva se zapovídali, usmáli se, slovo dalo slovo a šli si spolu popovídat do kavárny. Ano, seznámili se! 🙂 Je to nyní 3 týdny, píšou si, komunikují, už se párkrát viděli a vše je na dobré cestě! Takže i takto seznamujeme lidi, resp. lidé se před vchodem k nám seznámili! Vidíme seznamovat se lidi na našich seznamovacích akcích a je bezva slyšet, že jsme spojili další dva lidi, kteří by se třeba jinak nepotkali. Děkujeme.