Lidé se opravdu seznamují: Seznamovací večírek 45+

Lidé, kteří u nás byli na večírku popisují své zkušenosti a jak to u nás vypadá. Lidé se na večírcích Singles in Prague opravdu seznamují! Přijďte se seznámit s opravdovými lidmi!

Lidé ze seznamovacího večírku Singles in Prague:

  • Ivana 53 let: Dobrý den, moc Vám děkujeme, jste úplně jiná seznamka! Na seznamovacím večírku pro starší jsem se seznámila s pár lidmi. Domnívala jsem se, že nic z toho nebude, ale dobře jsem se bavila a byl to hezký večer. S pár lidmi jsme si vyměnili kontakty. A představte si, teď po téměř půl roce! jedu s jedním pánem z večírku zítra na dovolenou do Turecka. Nebýt Vás, nepoznali bychom se. Přítel Vám vzkazuje: Takovou super ženskou jsem si vždy přál. Z její strany to bylo teda až na druhý pohled, ale klaplo to. Díky!  Na seznamovacím večírku byli opravdu bezva lidé, lidsky milí lidé.  Pokračujte s večírky pro ostatní! Vaše seznamovací večírky jsou bezvadný.
  • David 65: Byl jsem na seznamovacím večírku před 8 měsíci a opravdu jsem se tam seznámil s jednou paní, šli jsme na rande a jsme spolu.

Singles in Prague: Někdy se příběhy lidí, kteří přišli na večírek pro nezadané dozvíme zpětně a náhodou jako např. příběh pána, s kterým jsme se potkali na jedné vernisáži a začal vyprávět jeho příběh. Byl právník, Američan žijící v Čechách téměř  30 let. Žena mu zemřela před 10ti lety a od té doby byl sám. Už si nemyslel, že se s někým dá dohromady, samota ho tížila a u nás se seznámil a je šťastný.

  • Jana 47: Lidský příběh.. Na seznamovacím večírku k nám přišla paní a řekla: Děkuji Vám.  My reagujeme s asistentkou s úsměvem, že ano, je to hezký večírek, sešlo se hodně kolem 60ti milých lidí, ale moc jsme nerozuměly, za co nám přesně děkuje. Paní Jana pokračuje:

Ne, Vy mi nerozumíte, já Vám děkuji, že jste mě přivedly zpátky do života!  Oněmněly jsme a ona začala vyprávět.. Víte, já jsem celý život dost pracovala, partnera jsem nějaký čas měla, ale děti jsme neměly a pak se nám vztah rozpadl a od té doby jsem už sama a můj život je jen: ráno vstát a do práce, přijít domů, vyvenčit pejska, podívat se na TV nebo si něco přečíst. A díky Vám jsem tady, bavím se s plno zajímavými lidmi a vidím, že je moc dobré se zase bavit a smát a moc ráda k Vám zase přijdu už i jen kvůli té atmosféře tady a mně to tu baví a mám novou energii do života.

To je prostě krása, když nám někdo řekne a je vidět, že organizovat taková setkání má velký smysl. Byly jsme v šoku tato slova slyšet od této paní, už jsme viděli hodně single lidí. Paní Janě bylo 47 let, vypadala tak na 40, pěkná štíhlá šmrncovní blondýna, milá, hezky vkusně oblečená, usměvavá. Člověk by si řekl, ta si může mezi nápadníky vybírat.

Chcete se také seznámit s novými lidmi? Jste sami? … Nebuďte!

Přijďte se také seznámit ve čtvrte 5.4.! Těšíme se na Vás!

Přijďte se seznámit s opravdovými lidmi!

Zarezervujte si místo:

https://singlesinprague.cz/events/poznejte-nove-lidi-a-kultury/

 

 

Zveřejněno v Blog