Jaký způsob seznámení je nejlepší?

Jaký způsob seznámení je nejlepší?

Možná si teď lámete hlavu, jaký způsob seznámení je ten nejlepší. Možná už jste se spálili na nejdražších seznamkách a zjistili jste, že jste stejně nenašli protějšek, který jste očekávali.  V čem je jádro pudla? To vám prozradí v dnešním článku naše kolegyně mentorka a koučka (nejen) pro ženy Anna Lukšová.

“Už jsem vyzkoušela všechno možné, ale stejně mi nic nefungovalo,” říkají mi často ženy, které si ke mně přijdou pro radu. Přes dokonalý outfit si k sobě stejně přitáhly muže, který je později ponižoval. Možná už vás při pohledu na kolemjdoucí páry napadlo: “Co ten krásný chlap na ní vidí? Vždyť je to jen tuctovka. On by mohl mít na každém prstě 10 modelek, tak proč si vybral právě tuhle?”

Právě “tahle tuctovka” něco pochopila. Že potřebuje začít ve svém nitru. Přitáhla si muže díky svému charisma. Nemusela ani složitě řešit způsob seznámení. Uvědomila si, že vztahy jí nastavují zrcadlo. Když se bude chovat zoufale, pak si přitáhne zoufalého chlapa.

Od mužů zase často slýchám: “Ženy často chtějí jen svalnatého krasavce. To já bohužel nejsem.” Pánové, jako žena vám něco prozradím. Nám, přirozeně sebevědomým ženám, nejde o svaly a krásu. Ani o luxusní auta a plné bankovní konto. Jde nám především o zdravou sebedůvěru.

Ať už jste muž nebo žena, zůstávejte sami sebou. Přestaňte se snahou měnit se, kvůli svému protějšku. Pokud chcete sami změnu, je to v pořádku. Ale ne v případě, kdy vás do ní tlačí váš protějšek.

Seznámení vs strach

Jednu věc máme společnou. Strach z odmítnutí a z toho, že nejsme dost dobří. Často hledáme protějšek, protože nedokážeme vydržet sami se sebou. Pak po půlroce vztahu zjistíme, že i když jsme s partnerem, cítíme se zase mizerně. Euforie klesne a růžové brýle padají.

Jak z toho ven? Potřebujete začít sami u sebe. Začít si vážit sebe sama a ujasnit si své životní hodnoty. Teprve pak se můžete pustit do hledání nového partnera. Váš nový protějšek vám bude nastavovat zrcadlo. Ze začátku vám to možná tak nepřijde, ale jakmile posunete vztah do dalšího levelu, budete se cítit stejně mizerně, jako na začátku.

Pečujte o sebe a dělejte věci, které máte rádi. Pokud toužíte jet na dovolenou, jeďte. Plánujete už půl roku vyrazit do divadla? Kupte si lístek a užijte si představení. Nečekejte s lepším životem až na nový protějšek. Uvolníte tím podvědomé blokády a začnete si seznamování opravdu užívat.

Nechcete už se seznamováním déle čekat? Navštivte náš nejbližší seznamovací večírek, seznamovací večer v Galerii Černá labuť. Více informací a přihlášky najdete přímo tady>>

Možná se vám teď honí hlavou, jak zvýšit své šance na seznámení. Odhalte, jak být spokojenější se sebou a zvýšit své šance na úspěšné seznámení. Bez ohledu na to, jestli jste žena nebo muž. Klikněte přímo sem>>

Anna Lukšová

www.neodolatelnazena.cz