Jak se mám obléknout? Co si vzít na sebe?

Chcete přijít na seznamovací večírek a nevíte co si obléknout?

Obecná rada zní – oblékněte se tak, abyste se líbili a cítili se dobře. Oblečte se jako na rande!

Pánové, Vám vždy sluší košile nebo polo tričko s límečkem a čisté upravené boty. Vždy buďte čistí, upravení a použijte toaletní vodu!

Dámy, Vám vždy sluší šaty, hezký top, sukně. Jste ženy, ukažte, jak jste krásné! Nechte vyniknout Vaším kvalitám. Máte hezké nohy? Ukažte je! Máte krásný dekolt? Ukažte jen trošku:-). Buďte rafinované! Oblečte se tak, abyste se líbili mužům. Ano, je hezké, že máte duševní hodnoty a x znalostí, ale nezapomínejte…muži jsou optické bytosti, žena se jim musí líbit, reagují na to, co vidí.

Všichni máte zájem mít vedle sebe atraktivní protějšek.  Nezapomeňte na důležitý fakt.. rovný rovného si hledá, vrána k vráně sedá! Podívejte se na sebe do zrcadla a zamyslete se, co a jak vylepšit, zlepšit, udělat se atraktivnějším.

Představte si partnerku/partnera, kterého byste chtěli vedle sebe mít. Hodíte se k ní/němu také Vy? Jste přitažliví? Jste atraktivní? Jste sexy? Začněte u sebe. A hlavně buďte v klidu. Stejně největší úspěch mají ti, kteří jsou v klidu, mají vnitřní klid, jsou spokojení a mají ÚSMĚV na tváři.

Naše seznamovací večírky jsou jediná akce tohoto typu v Čechách! Seznámíte se v klidu, v pohodě, do ničeho nejste nuceni, nesedíte u stolečku 4 min, můžete se bavit, jak dlouho chcete.

Těšíme se na Vás!

Singles in Prague

Zveřejněno v Blog